SOLUNUM KORUYUCULARI

SOLUNUM KORUYUCULARI

Görünüm:

Cerrahi Yüz Maskesi / CM-2

(0)
13,00TL

Cerrahi Yüz Maskesi / CM-2ÖzelliklerTek kullanımlık 2 katlı cerrahi yüz maskesdir. Yüze mükemmel uyum sağlar. Yüksek filtrasyon kapasitesine sahiptir. Burun kısmı ayarlanabilir.Hava geçirgen özelliğe ..

Katlanabilir Toz Maskesi / V-410 SLV

(0)
17,50TL

Katlanabilir Toz Maskesi / V-410 SLVÖzelliklerStarline toz maskeleri, toza maruz kalınan işlerde ve genellikle ince tozlara, katı ve sıvı parçacıklara karşı etkin koruma sağlar. Kullanıcının rahat sol..

Toz Maskesi / V-420 SL

(0)
13,00TL

Toz Maskesi / V-420 SLÖzelliklerStarline toz maskeleri, toza maruz kalınan işlerde ve genellikle ince tozlara, katı ve sıvı parçacıklara karşı etkin koruma sağlar. Kullanıcının rahat solunum alıp verm..

Toz Maskesi / V-44 SL

(0)
2,50TL

Toz Maskesi / V-44 SLÖzelliklerStarline toz maskeleri, toza maruz kalınan işlerde ve genellikle ince tozlara, katı ve sıvı parçacıklara karşı etkin koruma sağlar. Kullanıcının rahat solunum alıp verme..

Ventilli Toz Maskesi / V-210 SLV

(0)
12,00TL

Ventilli Toz Maskesi / V-210 SLVÖzelliklerStarline Ventilli toz maskeleri, toza maruz kalınan işlerde ve genellikle ince tozlara, katı ve sıvı parçacıklara karşı etkin koruma sağlar. Kullanıcının raha..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)