İSONEM

Görünüm:

İsonem Anti Fire Paint

(0)
0,00TL

Yangın Geciktirici Son Kat Boya Yangın geciktirici, alev almaz boyadır. Sürülerek uygulandığı yüzeyde kuruyarak eksiz bir tabaka oluşturan iç cephe yangın boyasıdır. Mükemmel alev geciktirici öze..

İsonem Anti Molotof

(0)
0,00TL

Atılabilir Tip Yangın Söndürücü   A B ve C sınıfı yangınları, başlangıcında çok daha hızlı, güvenli ve daha etkin bir şekilde söndürebilmesi amacıyla geliştirilmiş üstün nitelikte bir ü..

İsonem Liquid Glass

(0)
260,00TL

Sıvı Cam ISONEM LIQUID GLASS cam, mozaik, fayans, porselen, seramik, mermer, granit, doğal taş, ahşap, beton, şap, galvaniz sac, alüminyum vb. yüzeyler üzerine yapışması mükemmel olan, atmosf..

İsonem Ms 82

(0)
230,00TL

NEM BOYASI Binaların iç ve dış duvarlarında doğa koşullarından oluşan nem ve rutubet sorunlarının giderilmesi için özel kimyasallar ve polimerlerle modifiye edilerek üretilmiş çok güçlü senteti..

İsonem Ms Polymer

(0)
0,00TL

MS POLYMER  ISONEM MS POLYMER en son teknolojide üretilen saf halde mükemmel özelliklere sahip bir polimerdir. Kullanıma hazır, UV dirençli, parlak, sert elastik bir yapıdadır. Tera..

İsonem Nano Clean

(0)
0,00TL

Yüzey Temizleyici   ISONEM NANO-CLEAN her türlü seramik uygulamasında, karo üzerinde kalan derz kalıntılarını hızlı ve etkili bir şekilde temizlemek ve çıkartmak için geliştirilmiş genel ..

İsonem SB Süper Bileşen

(0)
0,00TL

SB Süper Bileşen Özel mineral dolgu ve polymer bileşenlerinden oluşan, güçlü aderans kabiliyetine sahip, mükemmel su direnci ve UV direnci olan son derece dayanıklı bir yalıtım kaplamasıdı..

İsonem Thermal Paint

(0)
500,00TL

İç - Dış Cephe Isı Yalıtım Boyası ISONEM THERMAL PAINT yüksek performanslı, düşük ısı iletkenlik,  yüksek güneş ışını soğurganlık ve yüksek yüzey ısı vericiliği değerlerine sahip buhar geç..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)